Prodejna KO.PIN

Nabízíme široký sortiment strojních komponentů. Jsme připraveni vyjít vstříc všem běžným i speciálním požadavkům naších zákazníků .

Nabízíme :

Valivá a kluzná ložiska, ložiskové jednotky, lineární vedení, těsnění, silentbloky, pružiny, pojezdová kola, mazací techniku, vzduchové komponenty, spoj.materiál apod.

Prodejnu naleznete na ul. Průmyslová 715/24 ve Znojmě.

 

 

 

 

 

 

Do odvolání provoz prodejny omezen na 3 dny v týdnu viz. kontatky-pracovní doba .

Všem zákazníkům se omlouváme za vzniklé komplikace! 

 


» Ložiska

» LožiskaStrojní součást, umožňující otáčení hřídelí s minimálním třením. Z hlediska konstrukce se dělí na valivá nebo kluzná, další rozdělení je podle tvaru valivých tělísek, typu zatížení, způsobu utěsnění, montáže apod.


» Gufera

» GuferaHřídelové těsnění, olejové těsnění Hřídelové těsnění, též známé jako hřídelové těsnící kroužky, gufera, simmering, simering, simmerink, hřídelové kroužky, olejové kroužky atd., jsou těsnící prvky určené pro utěsnění otáčejících se hřídelí a dalších strojních součástí .


» Řemeny

» ŘemenySlouží pro přenos krouticího momentu pomocí řemenů plochých, klínových, kruhových nebo ozubených.
» Řetězy

» ŘetězyStrojní součást, která slouží k přenosu krouticího momentu mezi hnací a hnanou hřídelí, popřípadě k přenosu tažné síly u zvedacích mechanismů

» Silentbloky

» SilentblokyPohlcují vibrace a rázy, zamezují vzniku opotřebení. Široký rozsah použití.
» Mazací technika

» Mazací technikaMazání mechanických pohyblivých strojních částí za účelem snížení tření je obvykle nezbytnou podmínkou jejich správného chodu. K tomuto účelu se používají rozličné komponenty mazací techniky a příslušenství.


» Vzduchotechnika

» VzduchotechnikaVše ke vzduchotechnice - úprava vzduchu, válce, ventily, šroubení, hadice, manometry, příslušenství» Spojovací materiál

» Spojovací materiálDodáváme spojovací materiál ocelový i nerezový, v povrchových úpravách a pevnostech dle požadavku zákazníka.» Pružiny

» PružinyDodáváme pružiny s konečnou povrchovou úpravou podle přání zákazníka. » tažné; zkrutné; tlačné; spirálové; talířové; kuželové


» Maziva a lepidla

» Maziva a lepidlaNabízíme široký sortiment maziv a lepidel k nejširšímu průmyslovému, ale i domácímu použití» Ruční nářadí

» Ruční nářadíNabízíme široký sortiment vysoce kvalitního ručního nářadí a další pracovní pomůcky
» Brusný a leštící materiál

» Brusný a leštící materiálNabízíme široký sortiment brusných a leštících komponentů.
řezné a brusné; fíbrové; lamelové; brusné houby; diamantové; smirkové archy


» Převodovky

» Převodovkystrojní zařízení umožňující převod mezi hnacím a hnaným strojem, tj. technické zařízení, které mění rotační pohyb na rotační pohyb s obecně (ne nutně) jinou úhlovou rychlostí a točivým momentem. Obvyklé typy převodovek umožňují nastavit jeden z několika různých takových převodových stupňů. Převodovka je součástí mnoha strojů – nejčastěji se s ní setkáme v motorových vozidlech.

» Lineární vedení

» Lineární vedeníLineární vedení slouží jako přesný a jednoduchý vodicí systém. Pohyb je možný díky soustavě několika prvků – vodících rolen, kolejnic, čepů nebo oběhových kuliček.


» Silonové tyče

» Silonové tyčeSilonové tyče jsou vhodné pro obrábění. Běžné použití jako kluzný nebo mechanicky namáhaný prvek. Charakteristické vlastnosti: vysoká mechanická pevnost, vysoká houževnatost, výhodná kombinace pevnosti a houževnatosti, výborná odolnost proti šíření únavových trhlin, velká schopnost tlumení, vynikající odolnost proti otěru, nízký koeficient tření, dobré elektroizolační vlastnosti, dobrá chemická odolnost (oleje, rozpouštědla, alkálie)