a) Výroba dopravních pásů

Již řadu let se věnujeme výrobě dopravních pásů(řetězových,magnetických i pásových) K výrobě používáme jak ocelové konstrukce,tak hliníkové profily,které umožňují flexibilitu uchycení a jednoduchost montáže.

Dopravníkový pás

b) Zakázková výroba , opravy ND

Vycházíme vstříc jakýmkoliv individuálním požadavkům.Garantujeme včasné dodání náhradních dílů a kvalitně odvedenou práci.

c) Servis strojních zařízení

Naše firma Vám může nabídnout profesionální přístup s mnohaletými zkušenostmi.Pokud si nejste jisti,jestli bychom mohli vyřešit Váš problém,ozvěte se nám a my se pro Vás budeme snažit udělat vše,co je v našich silách. 

d) Prodej technického sortimentu

Nabízíme široký sortiment strojírenských komponentů .Viz sekce prodejna.

NOVĚ PRO VÁS NABÍZÍME :

MĚŘENÍ VIBRACÍ -v poslední době jsme se zaměřili  na měření vibrací  u točivých strojů pro zjištění stavu ložisek a celkového uložení rotorů , ventilátorů  a jiných značně namáhaných točivých komponentů pro diagnostiku a prevenci pro usnadnění  preventivní údržby.

PLASMOVÉ PÁLENÍ -pálení  do 20mm vodivého kovu-pro zajištění výpalků jsme zakoupily plazmové  zařízení, které je schopné přesného pálení do 12mm +- 0,5mm,včetně pálení do 20mm s přesnosti  +-0,9mm

GENERÁLNÍ OPRAVY -

GO motorů do 100kW –výměna ložisek ,vyčištění a případné zvýšení izolačního stavu –izolačním lakem ,externí vyvážení rotoru do  50kW vlastní technologií. Nad 50kW externí vyvažování včetně diagnostiky

GO ventilátorů včetně výměny ložisek  a externí vyvažování   ventilátorů –a tím zabezpečuje dlouhou životnost ventilačních zařízení –po každé opravě je vydán protokol s měřením vibrací a teplotou soustrojí  pro snadnou diagnostiku .

ZVEDÁNÍ OCELOVÝCH RÁMŮ -Nově se zabýváme  výrobou  jednoúčelových zařízení spojených  se vzduchotechnikou nebo pohonem   s elektrickým ovládáním .

VYVAŽOVÁNÍ ROTORŮ -S využitím  dlouholeté praxe s vyvažováním rotorů jsme schopni nabídnou pro zákazníky tuto službu  a garantovat  stav včetně záznamu  přesnosti.

MONTÁŽ PŘÍSTŘEŠKŮ -výroba a montáž jednoduchých přístřešku  včetně  projektu . Firma zajišťuje vlastní  projektovou dokumentací.